Asmeninis koučingas

Koučingas į mano gyvenimą atėjo labai sąmoningai, išieškotai ir pasiruošus. llgus metus stebėjau mane supančią aplinką, žmones, daug bendravau, klausiau, kaskart girdėdavau žodžius - "tu esi puiki klausytoja...". Taigi aš išdrįsau nerti gilyn į žmogaus sąmoningumo pasaulį ir tapti žmogaus asmenybės trenere - koučere.

Ilgametė patirtis kūrybinėje edukacijoje išugdė manyje kantrybę, stebėseną, tikslių klausimų formavimą, gebėjimą atsitraukti, patarti, suteikti erdvės, o jautrumas, šiluma ir nuoširdumas tik papildydavo santykį su klientais, kurie atverdavo širdį ir sielą, ieškodami ramybės, atsipalaidavimo ir atsakymų į rūpimus klausimus.

Pozityvumo nestokojantys, asmeninio augimo siekiantys žmonės dažnai nepastebi kaip pasąmonėje taiko koučingą, o tai yra procesas padedanti augti, tobulėti, ieškoti kelių iš išeičių, būti kūrybišku, mąstančiu, sąmoningu, veikliu ir aktyviu.

Tad jei šiame gyvenimo etape pritrūkai jėgų, praradai kantrybę, esi pasimetime, nežinai kuria linkme judėti ir ko norėtum, užstrigai veiksmuose ar mąstyme - susitik su pačiu savimi koučingo sesijoje.

Aš esu tam kad padėčiau tau pažvelgti į situaciją iš kito taško.


Jei dvejoji ar verta ir turi klausimų kaip vyksta asmeninė koučingo sesija, rašyk man: [email protected]


Susitikimui skiriu 1 val.

Susitikimo kaina - 25 eur.


Visas kitas detales aptarsime atskirai.


Grupinis koučingas

Mėgstu koučingo sesijas derinti su dailės terapija grupiniuose užsiėmimuose. Tad jei Jūsų kolektyvui reikia įkvėpimo, pažinimo, kampų nugludinimo, kviečiu į "dailės terapija + koučingas" sesiją.


Grupinio koučingo tikslai, priemonės, laikas, vieta bei kaina aptariami iš anksto ir individualiai.


Rašykite:

[email protected]