Vizija KD Logo HighRes Transparent 10proc

Gimtadienio šventė suaugusiems

Pasirinkite vieną iš kūrybingų gimtadienio edukacinių pramogų - pamokų, kurias praves Būstovizija kūrybinių dirbtuvių menininkai:

 

Mozaika

Mozaikos esmė iš skirtingų mažų gabaliukų sudėlioti visumą, kaip iš chaoso sukurti tvarką, visumą ir grožį. Gimtadienio metu mokytoja supažindina dalyvius su mozaikos menu, jo specifika ir technologija, pataria kompoziciniais klausimais, padeda sukurti šventinę nuotaiką. Dalyviai kuria po rėmelį nuotraukai arba paveikslėliui. Trukmė: 2,5 val.

 

Dekupažas ant medžio

Gimtadienio metu mokytoja supažindina dalyvius su dekupažo specifika ir technologija, pataria kompoziciniais klausimais, padeda sukurti šventinę nuotaiką. Edukacinės veiklos metu daltviai išbando vienkomponentį  sendinimo laką, renkasi paveikslėlius iš daugybės servetėlių bei dažo įvairiaspalviais dažais. Dekupažuojami mediniai auskarai arba apyrankė. Trukmė: 2,5 val.

 

Keramika

Keramika - degti gaminiai iš molio. Gimtadienio metu pristatome keramikos meną, supažindiname su molio savybėmis, pamokome kaip sukurti formą. Dalyvių kūrybinė laisvė nevaržoma, mokytoja padeda įgyvendinti jūsų sumanymus bei sukurti šventinę nuotaiką. Kadangi dirbiniai reikalauja degimo, juos galėsite atsiimti po savaitės, kai jie bus išdegti. Trukmė: 2,5 val.

 

Viršglazūrinis piešimas

Tai keramikinių degtų daiktų dekoravimas glazūra. Gimtadienio metu papasakojame apie viršglazūrinio piešimo specifiką, supažindiname su atlikimo technika, tuomet su spalvotomis glazūromis dekoruojame po puodelį. Po šventės puodeliai degami karštoje krosnyje, kad glazūra tvirtai pasidengtų ant daikto paviršiaus, todėl sukurtas raštas išliks amžinai, nenusiplaus, nenusivalys ar nenusigramdys. Po degimo puodelius galima plauti ir indaplovėje. Kadangi dirbiniai reikalauja degimo, juos galėsite atsiimti po savaitės, kai jie bus išdegti. Trukmė: 2,5 val.

 

Stiklo papuošalų kūrimas "fusing" technologija

Tai stiklo pažinimo menas. Stiklo dekoravimas fusing technologija, dar vadinamas stiklo sukepimu, moterims suteiks galimybę sukurti technologiškai patvarius, įspūdingo grožio, nepakartojamų linijų ir spalvų stiklo dirbinius. Stiklo dekoravimas tai kūrybiškas procesas, supažindinantis dalyvius su stiklo savybėmis, galimybėmis. Gimtadienio metu kuriame įvairių stiklo raštų papuošalus: sages, pakabukus, auskarus ar apyrankę. Po pamokos papuošaliukai degami aukštos temperatūros krosnyje, atsiimti juos galėsite po savaitės. Trukmė: 2,5 val.

 

Tapyba ant šilko

Tapyba ant šilko skatina kūrybiškumą, procesas išsiskiria lengvumu, spalvingumu bei laisvumu. Gimtadienio metu dalyviai sužino apie tapybos ant šilko techniką, piešimo ant šilko subtilybes, sukuria motyvą bei nutapo piešinį. Galima pasirinkti ant kokio dydžio šilką norite  tapyti šventės metu. Galima tapyti grupinį darbą pasirinkus 180x45 cm arba 90x90 cm dydžio šilką. Trukmė: 2,5 val.

 

Papuošalų nėrimas iš vielos

Nėrimas – tai ta meno atšaka, į kurią kiekvienas turi galimybę įnešti kažką savo, nebijodamas kritikos.  Nerti gaminiai išsiskiria unikaliu trapiu grožiu ir lengvumu. Papuošalai neriami naudojant ne tik įvairius siūlus, bet ir lanksčią juvelyrinę vielutę. Nėrimui iš vielutės naudojami ploni metaliniai vąšeliai. Išmokti nerti iš vielutės nesudėtinga, principai tokie kaip neriant servetėlę, tik čia žaidžiama ne įvairiausiais raštais, o įvairiaspalviais karoliukais, akmenukais. Trukmė: 2,5 val.

 

Aromatinių žvakių gamyba

Nieko nėra smagesnio ir nuostabesnio kaip pasigaminti savo kūrybos žvakę. Kuri ne tik papuoš Jūsų namų aplinką, bet ir sukurs jaukią ir malonią aurą, bei pakels nuotaiką. Kiekvienas komponentas praturtins žvakę įvairiais aromatais, pakels nuotaiką, nuramins savijautą, atpalaiduos. Pasimėgaukite sojų vaško gamybos žvakių kūrimu Būstovizija kūrybinėse dirbtuvėse. Pamokos metu pasigaminsite po 1 vnt. Trukmė: 2,5 val.

 

Muilo gamyba

Neapsakomai malonu praustis muilu, kuris pagamintas iš natūralių komponentų: pieno, šokolado, avižų, medaus, augalinių ir eterinių aliejų, net molio. Nedaugelis žino, kad gardžiai kvepiantį, švelnų, jūsų mėgstamų spalvų, kvapo bei įdomios formos muilą galite išmokti susikurti patys. Rankų darbo muilas gali būti ne tik kasdieninio naudojimo produktas, bet ir puiki dovana ar spalvingas bei kvapnus akcentas, puošiantis jūsų vonios kambarį. Pamokos metu pasigaminsite po 1vnt. muilo. Trukmė: 2,5 val.

 

EBRU - tapyba ant vandens

Pamokos metu susipažinsite su ebru (tapybos ant vandens) technika. Ši technika išsiskiria terapinėmis savybėmis, mintis nukreipiant į širdžiai mielą kūrybinį procesą. Tapybos ant vandens technika nesudėtinga, spalvinga ir įtraukianti paprastumu. Ebru dažais ant specialiomis priemonėmis paruošto vandens lašinsite spalvas, kurios skleisis į apskritimus. Spalvoti apskritimai Jūsų pastangomis gali tapti gėlėmis, medžiais, ornamentais. Visa tai bus Jūsų kūrybos rezultatas. Sukurtą rezultatą perkelsite ant A4 formato popieriaus. Gimtadienio metu susikursite 3 paveikslus. Trukmė 2,5 val.

 

 

Renginio vieta: Esame įsikūrę gražioje kūrybiškoje vietoje miesto centre, Olimpiečių g. 4, Vilniuje. Čia galite nemokamai priparkuoti automobilį erdvioje aikštelėje. Šventė gali vykti tiek jaukioje lauko terasoje, tiek viduje, jei oras nebus palankus. Šaltuoju metu laikotarpiu šventė vyksta viduje, jaukioje aplinkoje.

 

GIMTADIENIO ŠVENTĖS KAINA: 90 EUR iki 6 asmenų arba 120EUR iki 10 asmenų. Už 11-ą, 12-ą asmenius reikia primokėti po 15 Eur.

 

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 861821103 arba el. paštu info@kurybinesdirbtuves.lt

 

grįžti į paslaugos SUAUGUSIEMS