Vizija KD Logo HighRes Transparent 10proc

Kūrybiška gimtadienio šventė

Pasirinkite vieną iš kūrybingų vaiko gimtadienio pramogų - pamokėlių, kurias vaikams praves VIZIJA kūrybinių dirbtuvių menininkai:

 

Mozaika

Mozaikos esmė iš skirtingų mažų gabaliukų sudėlioti visumą. Mozaikos menas gali būti puiki ugdomoji pamoka vaikams, kaip iš chaoso sukurti tvarką, visumą ir grožį. Gimtadienio metu mokytoja supažindina vaikus su mozaikos menu, jo specifika ir technologija, pataria kompoziciniais klausimais, padeda sukurti šventinę nuotaiką. Vaikai kuria po rėmelį nuotraukai arba paveikslėliui. Trukmė: 2,5 val.

 

Dekupažas ant medžio

Gimtadienio metu mokytoja supažindina vaikus su dekupažo specifika ir technologija, pataria kompoziciniais klausimais, padeda sukurti šventinę nuotaiką. Pamokos metu vaikai išbando vienkomponentį  sendinimo laką, renkasi paveikslėlius iš daugybės servetėlių bei dažo įvairiaspalviais dažais. Vaikai kuria ant medinių rėmelių. Trukmė: 2,5 val.

 

Keramika

Keramika - degti gaminiai iš molio. Gimtadienio metu mokytoja pristato vaikams keramikos meną, supažindina su molio savybėmis, pamoko, kaip sukurti formą. Vaikų kūrybinė laisvė nevaržoma, mokytoja padeda vaikams įgyvendinti jų sumanymus bei sukurti šventinę nuotaiką. Kadangi dirbiniai reikalauja degimo, juos galėsite atsiimti po savaitės, kai jie bus išdegti. Trukmė: 2,5 val.

 

Viršglazūrinis piešimas

Tai keramikinių degtų daiktų dekoravimas glazūra. Mokytoja vaikų gimtadienio metu papasakoja apie viršglazūrinio piešimo specifiką, supažindina su atlikimo technika, tuomet vaikai su spalvotomis glazūromis dekoruoja po puodelį. Po šventės puodeliai degami karštoje krosnyje, kad glazūra tvirtai pasidengtų ant daikto paviršiaus, todėl sukurtas raštas išliks amžinai, nenusiplaus, nenusivalys ar nenusigramdys. Po degimo puodelius galima plauti ir indaplovėje. Kadangi dirbiniai reikalauja degimo, juos galėsite atsiimti po savaitės, kai jie bus išdegti. Trukmė: 2,5 val.

 

Stiklo papuošalų kūrimas "fusing" technologija

Tai stiklo pažinimo menas. Stiklo dekoravimas fusing technologija, dar vadinamas stiklo sukepimu, mergaitėms suteiks galimybę sukurti technologiškai patvarius, įspūdingo grožio, nepakartojamų linijų ir spalvų stiklo dirbinius. Stiklo dekoravimas tai kūrybiškas procesas, supažindinantis vaikus su stiklo savybėmis, galimybėmis. Gimtadienio metu mergaitės kuria įvairių stiklo raštų papuošalus: sages, pakabukus, auskarus ar apyrankę. Po pamokos papuošaliukai degami aukštos temperatūros krosnyje, atsiimti juos galėsite po savaitės. Trukmė: 2,5 val.

Tapyba ant šilko

Tapyba ant šilko skatina kūrybiškumą, procesas išsiskiria lengvumu, spalvingumu bei laisvumu. Gimtadienio metu vaikai sužino apie tapybos ant šilko techniką, piešimo ant šilko subtilybes, sukuria motyvą bei nutapo piešinį. Galima pasirinkti ant kokio dydžio šilko vaikai tapys šventės metu. Galima tapyti grupinį darbą pasirinkus 180x45 cm arba 90x90 cm dydžio šilką. Taip pat vaikai gali kurti po piešinį kiekvienas atskirai ant atskiro 55x55 cm dydžio šilko (max 5 vaikai - 120 Eur). Trukmė: 2,5 val.

 

Papuošalų nėrimas iš vielos

Nėrimas – tai ta meno atšaka, į kurią kiekvienas turi galimybę įnešti kažką savo, nebijodamas kritikos.  Nerti gaminiai išsiskiria unikaliu trapiu grožiu ir lengvumu. Papuošalai neriami naudojant ne tik įvairius siūlus, bet ir lanksčią juvelyrinę vielutę. Nėrimui iš vielutės naudojami ploni metaliniai vąšeliai. Išmokti nerti iš vielutės nesudėtinga, principai tokie kaip neriant servetėlę, tik čia žaidžiama ne įvairiausiais raštais, o įvairiaspalviais karoliukais, akmenukais. Trukmė: 2,5 val.

 

Aromatinių žvakių gamyba

Nieko nėra smagesnio ir nuostabesnio kaip pasigaminti savo kūrybos žvakę. Kuri ne tik papuoš Jūsų namų aplinką, bet ir sukurs jaukią ir malonią aurą, bei pakels nuotaiką. Kiekvienas komponentas praturtins žvakę įvairiais aromatais, pakels nuotaiką, nuramins savijautą, atpalaiduos. Pasimėgaukite sojų vaško gamybos žvakių kūrimu Būstovizija kūrybinėse dirbtuvėse. Pamokos metu pasigaminsite po 1 vnt. Trukmė: 2,5 val.

 

Muilo gamyba

Neapsakomai malonu praustis muilu, kuris pagamintas iš natūralių komponentų: pieno, šokolado, avižų, medaus, augalinių ir eterinių aliejų, net molio. Nedaugelis žino, kad gardžiai kvepiantį, švelnų, jūsų mėgstamų spalvų, kvapo bei įdomios formos muilą galite išmokti susikurti patys. Rankų darbo muilas gali būti ne tik kasdieninio naudojimo produktas, bet ir puiki dovana ar spalvingas bei kvapnus akcentas, puošiantis jūsų vonios kambarį. Pamokos metu pasigaminsite po 1vnt. muilo. Trukmė: 2,5 val.

 

EBRU - tapyba ant vandens

Pamokos metu susipažinsite su ebru (tapybos ant vandens) technika. Ši technika išsiskiria terapinėmis savybėmis, mintis nukreipiant į širdžiai mielą kūrybinį procesą. Tapybos ant vandens technika nesudėtinga, spalvinga ir įtraukianti paprastumu. Ebru dažais ant specialiomis priemonėmis paruošto vandens lašinsite spalvas, kurios skleisis į apskritimus. Spalvoti apskritimai Jūsų pastangomis gali tapti gėlėmis, medžiais, ornamentais. Visa tai bus Jūsų kūrybos rezultatas. Sukurtą rezultatą perkelsite ant A4 formato popieriaus. Gimtadienio metu susikursite 3 paveikslus. Trukmė 2,5 val.

 

Renginio vieta: Esame įsikūrę gražioje kūrybiškoje vietoje miesto centre, Olimpiečių g. 4, 1 aukštas arba Lakūnų g. 24, Laisvalaikio terasa, Parkas Outlet 2 aukštas, Vilniuje. Čia galite nemokamai priparkuoti automobilį erdvioje aikštelėje.

 

GIMTADIENIO ŠVENTĖS KAINA: 90 EUR iki 6 asmenų arba 120EUR iki 10 asmenų. Už 11-ą, 12-ą asmenius reikia primokėti po 15 Eur.

 

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 861821103 arba el. paštu info@kurybinesdirbtuves.lt

grįžti į gimtadienio šventės