Vizija KD Logo HighRes Transparent 10proc

Atsiliepimai

Gimtadienį šventėme jau antrą kartą. Pirmajį kartą bandėme dekupažą, dabar muiliukus. Visos mergaitės buvo patenkintos, mama taip pat ;) Galiu pasakyti, kad didžiąją dalį puikiai pavykusio gimtadienio lėmė mokytojos Sigutės asmenybė ir meilė savo darbui. Po gimtadienio bent pusė mergaičių buvo pasiryžusios nuo rudens pas Sigutę lankyti dailės ir rankdarbių būrelį. Kaip ten bus, nežinia, bet Sigutė tikrai nuostabi. Dar bandysiu pasidomėti jūsų organizuojamomis vasaros stovyklėlėmis.Jei laikas tiks, dar gal pasimatysime vasarą (Irena 2014 05 02)

 

Šį pavasarį įsigijome kelialapį dienos stovyklai - Meninio ugdymo stovyklą. Stovyklai siunčiu tik pačius geriausius atsiliepimus. Jei dukrytė nė karto neskambindavo dienos metu - vadinasi diena buvo turininga ir įdomi. O vakarais stebindavo darbeliais ir pasakojimais. Dėkui ir sėkmes ! ( Asta 2014 04 28)

 

Kovo 9 d. dalyvavome dekupažo pamokoje, "dekupažas ant medžio". Šia pramoga savo gimtadienio proga norėjau pasidžiaugti kartu su draugėmis. Mums labai viskas patiko, apie dekupažo įvairias technikas buvo išsamiai papasakota, pailiustruota darbais, netgi mums, nesusidurusioms su šia technika viska buvo labai aišku. Džiaugemės gražia aplinka, dėmesinga vedėja ir savo darbeliais. Ačiū Jums labai, Vilma. ( 2014 03 09 )

 

Gimtadienis praėjo puikiai. Ir mokytoja, ir pamokėlė vaikams labai patiko. Jau antrą kartą švenčiame pas jus gimtadienį. Prieš tris metus vyresnė dukra per gimtadienį tapė ant šilko. Viskui esame patenkinti, ačiū už rupestį. ( Vilma 2014 03 09 )

 

Aciu man papuosalu nerimo is vielos pamokele patiko, draugems taip pat. Dabar prie progos noresiu isbandyti mozaika. (Viktorija 2014 02 17)

 

Man pamokėlė dekupažo ant medžio labai patiko. Viską nuodugniai ir įdomiai bei aiškiai parodėt, ką reikia daryti.Ir viskas gavosi. Aš auskarais esu patenkinta.:) Parekomenduosiu savo kolegėm ir draugėm...( Laima 2014 02 21)

 

Tikrai labai patiko. Buvau pirmą kartą tad viskas buvo nauja. Maloni mokytoja, supažindino, pamokė. Tikrai jokių nusiskundimų, ir tikrai jei tik bus galimybė ar reikalas, pasinaudosiu Jūsų paslaugomis :) ( Judita 2014 02 06)

 

Tikrai labai džiaugiamės pamokėle. Viena iš viešnių taip įsijautė, jog sakė, pati pirks priemones ir vėl bandys tapyt :) (Rūta 2013 11 22)

 

Pamokėlė tikrai labai patiko. Pats procesas buvo įdomus ir įtraukiantis. Mūsų mokytoja per daug nesikišo į kiekvieno asmeninį kūrybinį procesą kas iš pradžių šiek tiek gasdino (baugu buvo net prisiliesti juk prie tu medžiagų:) ) bet vėliau buvo tik į nauda. Manau puikiai dėstytoja subalansavo nesikišimą į kiekvieno darba ir pagalba kai jos reikia.

Rezultatas buvo tikrai kitoks nei tikėjausi. Tikėjausi ryškesnių spalvų, bet manau čia kiekvieno pradedančio "klaida" - nors dėstytoja ir minėjo, kad nebijotume pilti daugiau medžiagos, bet pradedančioji ranka sudrebėjo :) Ačiū jums už maloniai praleistą laiką!!! (Aida 2013 10 24)

 

Su džiaugsmu galiu pasakyti, kad likome labai patenkitos, pasidarėm po labai gražų papuošalą, mus supažindino su dekupažo technikomis, patarė ir padėjo pasigaminti mums darbelius, kuriais su malonumu visos pasipuošėme kitą dieną :). Taip pat pristatė ir kitas jūsų siūlomas paslaugas. Turiu pasakyti, kad pamokėlė pralenkė mūsų lūkesčius ir mes jau galvojame, į kokį kitą užsiėmimą norėtume ateiti. Lina (2013 11 20)